Opróżnianie oraz utylizacja zbędnych rzeczy

Firma „Orson przeprowadzki” świadczy usługi w zakresie opróżniania i utylizacji. Do naszych specjalizacji należy:

 • Opróżnianie domów,
 • Opróżnianie mieszkań,
 • Opróżnianie piwnic,
 • Opróżnianie garaży,
 • Opróżnianie strychów,
 • Utylizacja zbędnych rzeczy,
 • Tanie przeprowadzki.

Opróżniamy to, co jest dla naszych klientów zbędne i niepotrzebne, a zajmuje dużo miejsca np.:

 • Stare kanapy, regały, inne meble;
 • Złom, narzędzia;
 • Stare części samochodowe, zużyte opony;
 • Dosłownie wszystko, co jest niepotrzebne.

Opróżnianie mieszkań – Wrocław

Naszą specjalizacją jest kompleksowe opróżnianie domów. Wrocław to główny obszar naszej działalności, ale z sukcesem świadczymy też usługi dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Wyprowadzasz się i potrzebujesz opróżnić lokal ze starych mebli i sprzętów? A może kupiłeś okazyjnie mieszkanie wraz z wyposażeniem, którego chcesz się szybko pozbyć? Niezależnie od powodu, wybór firmy Orson to idealne rozwiązanie.

Od lat zajmujemy się profesjonalnym opróżnianiem mieszkań, domów oraz innych lokali. Zapewniamy szybkie i sprawne wyniesienie z pomieszczeń starych i zbędnych mebli, urządzeń, gruzu, tekstyliów, materaców oraz dowolnych innych przedmiotów zalegających w pomieszczeniu. Nie musisz martwić się o transport, załatwienie kontenerów do przewozu czy też rąk do pracy – jako specjaliści zapewniamy kompleksową realizację usługi, począwszy od wyniesienia zbędnego wyposażenia, przez jego transport i segregację, aż po utylizację oraz wywóz rzeczy do PSZOK Wrocław.

Opróżnianie piwnic – Wrocław i okolice

Piwnice, strychy czy garaże często stają się przechowalnią dla starych mebli i sprzętów, które szkoda wyrzucić, bo kiedyś z pewnością „jeszcze się przydadzą”. W efekcie często bywa tak, że tzw. przydasie zalegają przez lata w pomieszczeniu, zabierając cenną przestrzeń. Jeśli postanowiłeś pozbyć się zbędnego wyposażenia z tych pomieszczeń, to świetnie trafiłeś. Opróżnianie strychów, piwnic, garaży oraz dowolnych innych lokali i obiektów to nasza specjalność. Sprawnie i szybko zbierzemy oraz wywieziemy wszystko, co niepotrzebne, dzięki czemu odzyskasz pełną użyteczność tych powierzchni.

Wywóz rzeczy do PSZOK Wrocław

Opróżnianie garaży (Wrocław i okolice), domów, mieszkań czy strychów zawsze kończymy segregacją i wywiezieniem zbędnych odpadów do PSZOK, czyli Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. To jedyny w pełni legalny i bezpieczny sposób na pozbycie się starych mebli, urządzeń, odpadów wielogabarytowych, zużytych opon, gruzu, betonu, szkła okiennego, drzwi oraz wielu innych przedmiotów, bez szkody dla środowiska.

Kompleksowa usługa

Oferujemy kompleksową usługę opróżniania mieszkań i utylizacji na terenie Wrocławia oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Jeśli potrzeba przy tym coś rozmontować czy rozkręcić, oczywiście także to zrobimy. Następnie wywieziemy i posprzątamy.

Pomieszczenie, które było zagracone, będzie gotowe do nowego zagospodarowania. Rzeczy do utylizacji wywozimy na wysypisko śmieci.

Działamy szybko, sprawnie, a co najważniejsze fachowo, o czym można się przekonać, korzystając z Firmy Orson i przeglądając opinie o firmie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!