Transport AGD i RTV

transport agd wrocław

Transport AGD to oferta skierowana do klientów indywidualnych, lokalnych sieci handlowych, jak również do małej gastronomii. Korzystając z naszej firmy, przekonacie się Państwo, że posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tego typu transporcie.

Transport lodówki i zamrażarki to zadanie wymagające zachowania kilku podstawowych zasad. Firma „Orson przeprowadzki” służy fachową poradą i pomocą w tej kwestii. Mamy za sobą już setki przeprowadzek.

Gdy mamy przetransportować lodówkę najlepiej opróżnić ją całą z produktów spożywczych oraz mrożonek, ponieważ produkty w niej zawarte mogą nie wytrzymać transportu z powodu temperatury – mogą się zepsuć. Lodówka lub zamrażarka powinna być sucha, pusta i wtedy jest gotowa do transportu. Mrożonki najlepiej zapakować do specjalistycznych toreb termoizolacyjnych. Lód należy usunąć. W razie potrzeby dostarczamy odpowiednie opakowania.

Warto ją wcześniej rozmrozić, wysuszyć i umyć środek lodówki.

My jako profesjonalna firma, zanim rozpoczniemy znoszenie lodówki (zamrażarki), usuwamy z niej ruchome elementy, zabezpieczamy drzwi i oklejamy folią stretch.

Znoszenie lodówki następuje przez dwie osoby – niosą ją w pionie na specjalistycznych pasach. W ten sposób lodówka (zamrażarka) nie ulega niebezpiecznym przechyłom, całą drogę jest transportowana pionowo przypięta specjalnym pasem do burty auta, nie ruszając się. Dodatkowo wcześniej przekładana jest kocem, aby ściąg jej nie uszkodził.

Oprócz lodówek użytku domowego posiadamy doświadczenie w transporcie lodówek chłodniczych dla sklepów bądź laboratoriów. Procedura transportu jest podobna, z tym że z uwagi na ciężar biorą w niej udział cztery osoby.

Przewóz pralek

transport pralek wrocławPralkę należy również przygotować do transportu. Należy odłączyć ją od zasilania, spuścić wodę z węży. Pralkę także zabezpieczamy przed transportem, owijamy folią stretch i niesiemy w pozycji pionowej, jak w przypadku lodówki (zamrażarki). Na aucie przekładamy kocem i również mocujemy ściągiem do burty auta, aby pralka nie ma możliwości poruszenia się.

Transport sprzętu RTV

Nasze usługi transportowe obejmują również transport sprzętu RTV. Pragniemy, aby współpraca przebiegła na najwyższym poziomie w odpowiedni sposób. Sprawdź, a na pewno się o tym przekonasz.

Delikatne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu, należy pamiętać, aby zapakować w karton – przynajmniej 3-warstwowy. Powinniśmy odpowiednio zabezpieczyć wnętrze kartonu folią lub papierem. Sprawdzić, czy płyty zostały wyciągnięte ze sprzętu. Okablowanie i piloty powinny być zapakowane razem ze sprzętem, aby uniknąć zagubienia. Telewizory z reguły posiadają swoje kartony, w które zostały spakowane przy kupnie.

Ważną rzeczą jest, aby odłączyć wszystkie elementy, które wystają ze sprzętu, aby zapobiec ich wyłamaniu podczas pakowania lub transportu.

Kartony, w których jest zapakowany sprzęt RTV, należy opisać, aby przy transporcie zachować odpowiednią ostrożność.

Po zapoznaniu się z ofertą zapraszamy do skorzystania z naszych usług – na pewno będziesz zadowolony. Unikniesz stresu, a przeprowadzka lub transport przebiegnie szybko, bezstresowo i bez uszkodzeń. Jak przystało na profesjonalistów, posiadamy również aktualną polisę OC, w związku z czym Twoje mienie jest bezpieczne i ubezpieczone.

Pozostałe AGD do przewiezienia

W kwestii takiej, jak transport AGD Wrocław jest miastem o dużym zapotrzebowaniu na usługi przewozowe. Przeprowadzki są tutaj na porządku dziennym. Dlatego chcielibyśmy podkreślić kompleksowy charakter naszej oferty. Zajmujemy się transportem nie tylko lodówek czy zamrażarek, ale również każdym innym sprzętem AGD znajdującym się na wyposażeniu domów. Mamy na myśli przede wszystkim:

  • zmywarki,
  • kuchenki gazowe,
  • pralki,
  • płyty elektryczne,
  • piekarniki
  • mechaniczne suszarki do prania wolnostojące,

a także każdy niewymieniony przez nas sprzęt, który musi znaleźć się w nowym miejscu. Nasza flota pojazdów jest przystosowana do przewozu nawet niestandardowych urządzeń gospodarstwa domowego.

Duże telewizory i inny sprzęt RTV

Plazmy i telewizory o dużych wymiarach (telewizory 60″ i większe) wymagają szczególnej ostrożności podczas transportu. Dlatego wykorzystujemy do tego szereg akcesoriów, które mają zapewnić odpowiednią stabilność, a także ochronę na czas jazdy.

Oferujemy konkurencyjny wobec sklepowej oferty transport RTV. Wrocław to miasto, w którym ceni się oszczędne rozwiązania, dlatego nasza firma pozostaje konkurencyjna wobec cen sklepowych. W większości przypadków sieciówki żądają znacznie więcej pieniędzy, niż jest to rzeczywiście konieczne do zapewnienia szybkiego i profesjonalnego przewozu. Z przyjemnością wypełniamy lukę w tanim transporcie.

Oprócz telewizorów możemy przewieźć też różnego rodzaju monitory, komputery stacjonarne, a także zasilany elektrycznością sprzęt do ćwiczeń (np. domowe bieżnie).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!