Transport pianin Wrocław

transport pianin

Proponujemy Państwu profesjonalny i bezpieczny transport pianin. Wszystkie prace z tym związane prowadzone są z najwyższą starannością i ostrożnością. Posiadamy duże doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt do wykonania tej usługi. Mamy świadomość, że pianino ze względu na swój duży ciężar jest nietypowym instrumentem, dlatego przenoszenie go wymaga dużego doświadczenia, zwłaszcza przy wnoszeniu, jak i znoszeniu po schodach. Mamy dodatkowo bardzo atrakcyjne ceny.

Przewóz instrumentów muzycznych – Wrocław i okolice

W zakres naszych usług wchodzi przewóz pianin i fortepianów, ale również innych instrumentów, takich jak m.in. kontrabas, wiolonczela czy perkusja. Oferujemy bezpieczny i fachowy transport instrumentów muzycznych. Wrocław to główny obszar naszego działania, ale dojeżdżamy również do klientów z okolicznych miejscowości.

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem dowolnych instrumentów muzycznych o dużych gabarytach. Wiemy, jak cenne i delikatne są to przedmioty, dlatego zawsze odpowiednio zabezpieczamy ładunek podczas transportu. Gwarantujemy kompleksową realizację usługi. To po naszej stronie jest odpowiednie zniesienie i załadowaniu instrumentu, jego bezpieczne przetransportowanie na miejsce oraz wniesienie pod wskazany adres.

Transport instrumentów to niełatwe zadanie, wymagające nie tylko stosownego pojazdu, ale przede wszystkim doświadczenia w obsłudze podobnych zleceń oraz wiedzy co do właściwego zapakowania przedmiotów. Organizując przewóz pianin, fortepianów i innych instrumentów, bierzemy pod uwagę ich wielkość oraz materiał, z którego zostały wykonane. Od tego bowiem zależy, w jakich warunkach przedmiot może być przewożony. Na przykład instrumenty drewniane wymagają właściwego poziomu wilgotności i odpowiedniej temperatury powietrza, ponieważ zbyt wysokie lub niskie parametry mogą doprowadzić nawet do pęknięcia przedmiotu. W przypadku instrumentów strunowych dbamy natomiast o to, aby ochronić je przed nadmiernymi drganiami.

Najwyższa jakość i konkurencyjna cena

Koszt takiego transportu zależy głównie od ciężaru instrumentu oraz stopnia trudności przy jego przenoszeniu. Z doświadczenia wiemy, że większość klientów nie zna ciężaru, dlatego do wyceny wystarczy, gdy podacie Państwo rodzaj pianina oraz skąd jest wynoszony.

Oferujemy najwyższą jakość usług transportowych i konkurencyjne ceny. Firma Orson to punktualność i dyspozycyjność. Pracujemy 7 dni w tygodniu, a godziny naszej pracy dostosowujemy do potrzeb klienta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!