Transport mebli ciężkich i specjalnych

Meble specjalne, takie jak kasy pancerne czy sejfy, są z pozoru niezniszczalne. A przynajmniej takie właśnie powinny być. Jednak spełniają one swoją funkcję tylko w odpowiednich warunkach. Źle zaplanowany przewóz grozi uszkodzeniem zawartych w nich mechanizmów, co całkowicie osłabia ich przydatność. Niezbędny staje się więc fachowo przeprowadzony transport mebli ciężkich. Wrocław to jedno z miast, które może skorzystać z naszej oferty w tym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie niezbędne do bezpiecznej przeprowadzki mienia każdej firmy lub klienta indywidualnego.

Kompleksowy transport mebli specjalnych we Wrocławiu

Jesteśmy przygotowani do realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. Możemy zapewnić, że nic nas nie zaskoczy. To jedna z zalet naszego doświadczenia. W związku z tym przewieziemy nawet te szafy pancerne, które były projektowane na indywidualne zamówienie, a więc charakteryzują się np. niestandardowym kształtem czy wymiarami. Wystarczy poinformować nas o tym, a przygotujemy dostosowany transport mebli specjalnych. Wrocław należy do miast, w których nietrudno o nietypowe wyposażenie, lecz nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu.

Proponujemy znacznie więcej, niż przewóz sejfów i kas pancernych, choć zdecydowanie to one należą do jednych z najtrudniejszych w transporcie. Oprócz tego zajmiemy się wszelkim innym wyposażeniem o większych rozmiarach czy wadze. Włącznie z takimi, które zawierają delikatną technologię. Mowa więc o lodówkach i zamrażarkach, a nawet chłodniach. Do tego dochodzą instrumenty muzyczne (zwłaszcza pianina) czy duże zabytkowe meble. Nie stanowi dla nas problemu również droga meblościanka i elementy wyposażenia punktów handlowych. W praktyce możemy przewieźć wszystko, czego tylko potrzebuje nasz klient.

Flota pojazdów dostosowanych do transportu szaf pancernych we Wrocławiu

Sama praca ludzkich rąk nie wystarczy, aby zapewnić bezpieczny przewóz. Do tego potrzeba jeszcze odpowiedniego pojazdu. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami, które zapewniają dużą przestrzeń ładunkową. Zmieści się w nich prawie każde wyposażenie w stylu szaf pancernych czy pianin. Na dodatek w środku znajdują się dodatkowe zabezpieczenia. Akcesoria pomagają w ustabilizowaniu sejfów i kas w taki sposób, aby nie poruszały się podczas wchodzenia w zakręty czy jazdy po nierównej drodze. W efekcie nic nie jest w stanie zagrozić konstrukcji. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak zabezpieczyć sprzęt przed podróżą, a kierowcy zawsze wybierają najkorzystniejszą, a jednocześnie najszybszą trasę, co redukuje do zera ryzyko niespodziewanych sytuacji na trasie.

Współpraca z firmami w zakresie transportu sejfów we Wrocławiu

Przygotowaliśmy ofertę dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują przewieźć jakikolwiek specjalny mebel ciężki. W praktyce to bardzo podobna usługa do transportu gabarytów, pianin czy innych nietypowych sprzętów z domu. Jeśli chodzi o transport szaf pancernych, Wrocław może jednak liczyć na specjalną ofertę w tym zakresie dla przedsiębiorstw. Jesteśmy bowiem doskonale przygotowani do transportu większej liczby mebli specjalnych, które znajdują się na wyposażeniu nawet największych firm.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowanym procesem logistycznym jest przewóz najcenniejszych mebli specjalnych w danym przedsiębiorstwie. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Angażujemy odpowiednią liczbę pracowników, którzy są w stanie zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa zarówno podczas załadunku, jak i rozładunku. Przy okazji zniosą ciężkie meble z każdego piętra. Co więcej, wniesiemy je z powrotem do nowej siedziby. To dzięki temu pracownicy Twojej firmy nie muszą angażować się do pracy fizycznej. Zajmiemy się dosłownie wszystkim związanym z przeprowadzką.

Jeśli interesuje cię w pełni profesjonalny, a więc bezpieczny i szybki transport sejfów Wrocław jest dobrym miejscem do znalezienia firmy świadczącej taką usługę. Polecamy oczywiście naszą ofertę. Z przyjemnością ustalimy szczegóły zlecenia oraz termin jego wykonania. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!