Usługi transportowe

Transport mebli ze sklepów – Wrocław

Zakup mebli często wiąże się z koniecznością zorganizowania przewozu ze sklepu do miejsca docelowego – domu lub biura. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji usług transportowych we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju, zapewniamy sprawny, kompleksowy oraz terminowy transport mebli ze sklepów. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji przewozu.

Jak przewieźć meble ze sklepu?

Często zdarza się, że sklepy meblowe przy zakupach stacjonarnych nie zapewniają swoim klientom opcji dowozu pod wskazany adres. Nierzadko transport możliwy jest dopiero przy zakupach za określoną, wysoką kwotę. W obu tych przypadkach niezbędnym wsparciem będzie nasza firma przeprowadzkowa, oferująca niedrogi, kompleksowy transport m.in. mebli z IKEA Wrocław, ale także wszystkich pozostałych sklepów meblowych, znajdujących się na terenie stolicy Dolnego Śląska.

Wystarczy, że po dokonaniu zakupu w sklepie lub galerii handlowej skontaktujesz się z nami, zamawiając usługi transportowe. W wyznaczonym terminie zjawimy się na miejscu, odbierzemy Twój towar od sprzedawcy, a następnie sprawnie i bezpiecznie dostarczymy Twoje meble pod wskazany adres. Bez względu na to, czy Twój dom, siedziba firmy lub lokal usługowy znajdują się w centrum miasta, na jego obrzeżach lub poza Wrocławiem –  nasza usługa transportowa zostanie wykonania w sposób sprawny i w pełni profesjonalny.

Co zyskujesz, wybierając usługi firmy „Orson”?

Powierzając nam transport mebli ze sklepów we Wrocławiu, otrzymujesz gwarancję profesjonalnie zaplanowanej i zrealizowanej usługi. Masz pewność, że realizacją przewozu zajmą się kompetentni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dla których usługi logistyczne nie mają tajemnic. Do najważniejszych zalet współpracy z firmą „Orson” należą m.in.:

 • terminowość,
 • najwyższy poziom profesjonalizmu,
 • nowoczesne, przystosowane do przewożenia mebli samochody,
 • znajomość branży transportu mebli ze sklepów we Wrocławiu,
 • wsparcie na każdym etapie przewozu,
 • atrakcyjne ceny z możliwością negocjacji.

Oferta dla sklepów i hurtowni meblowych

Firma „Orson przeprowadzki”, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach oraz silną pozycję na wrocławskim rynku przewozów, oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, pragnącym zamówić usługi transportowe, jak i firmom z branży meblowej. W zakresie współpracy z klientami biznesowymi swoje usługi polecamy w szczególności:

 • sklepom meblowym prowadzącym sprzedaż stacjonarną oraz internetową,
 • hurtowniom i galeriom handlowym,
 • producentom mebli.

Prowadzisz sklep online i szukasz solidnego partnera do współpracy w zakresie realizacji dostaw? Skontaktuj się z nami i podstaw na współprace z firmą Orson. Twoi klienci już nigdy nie będą musieli martwić się o to, jak przewieźć meble ze sklepu do swojego domu, mieszkania lub biura.

Na życzenie klienta zajmujemy się:

 • pakowaniem,
 • transportem,
 • wniesieniem,
 • rozładunkiem,

dając gwarancję terminowego, sprawnie zrealizowanego, bezpiecznego transportu mebli ze sklepów we Wrocławiu i na terenie całego województwa.

Przewożenie antyków

Specjalną ofertę „Orson” kieruje do właścicieli antykwariatów oraz osób, chcących sprzedać meble o szczególnej wartości materialnej i historycznej. Jako jedna z niewielu firm oferujemy w pełni profesjonalny, dostosowany do potrzeb zamawiającego transport antycznych oraz bardzo starych mebli w stolicy Dolnego Śląska. Wiemy, jak postępować z przedmiotami, które ze względu na swój wiek, pochodzenie oraz bogatą historię, przedstawiają szczególnie cenną wartość. Jeśli kupiłeś antyczną komodę, kredens, fotel lub dowolny, inny mebel, skontaktuj się z nami i zleć jego przewóz na dowolną odległość. A może chcesz sprzedać tego rodzaju wyposażenie i interesują Cię profesjonalne usługi transportowe we Wrocławiu? W takim przypadku równie chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie przewozu meblościanki, łóżka lub szafy? Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i zleć transport mebli ze sklepów we Wrocławiu!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!