Przeprowadzki prywatne

PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ I DOMÓW

Planujesz przeprowadzkę mieszkania we Wrocławiu? Chcesz przenieść swoje rzeczy do innej lokalizacji w mieście? Dobrze trafiłeś! Niezależnie od miejsca przygotujemy odpowiednią ofertę, ponieważ przeprowadzki prywatne we Wrocławiu to nasza specjalność.

Firma „Orson przeprowadzki” oferuje szeroki zakres usług przeprowadzkowych we Wrocławiu i na terenie całej Polski. Do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny i sumiennie wsłuchujemy się w potrzeby. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka z firmą „Orson” nie powodowała niepotrzebnego stresu oraz innych niedogodności związanych z transportem mienia do nowego miejsca zamieszkania. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie i dokładamy starań, żeby przeprowadzki domów we Wrocławiu były prowadzone szybko, solidnie i tanio.

Zakres naszych usług

Oferujemy między innymi przeprowadzki prywatne we Wrocławiu, w których czasie możemy przewieźć:

przeprowadzki prywatne

Doświadczony i wykwalifikowany personel poradzi sobie z najbardziej nietypową, trudną i skomplikowaną przeprowadzką. Podczas przenosin możesz nadzorować pracę, tymczasem my zajmiemy się:

  • Pakowaniem
  • Załadunkiem
  • Transportem
  • Rozładunkiem

Gwarantujemy przy tym punktualność, dokładność i staranność w wykonywanej usłudze. W razie potrzeby w zakresie przeprowadzki mieszkań i domów firma „Orson” oferuje także usługi dodatkowe, takie jak:

  • Demontaż mebli
  • Kartony do pakowania
  • Folie bąbelkowe
  • Folie stretch
  • Montaż i ustawienie mebli

W ramach przeprowadzki domów we Wrocławiu jesteśmy w stanie zrealizować także nietypowe zlecenia. Wiemy, w jaki sposób przewozić przedmioty, żeby w czasie transportu nie uległy uszkodzeniu. Nasi fachowcy niejednokrotnie bezpiecznie przewozili między innymi:

pianina i inne instrumenty

meble ciężkie

– meble specjalne o nietypowych formach

Realizacja usług transportowych

Nie ograniczamy się jedynie do przeprowadzki mieszkań. We Wrocławiu prowadzimy też usługi transportowe. Jeśli potrzebujesz przewieźć materiały wykończeniowe z marketu budowlanego czy nietypowy towar pomiędzy siedzibami firmy, także możesz skorzystać z oferty naszej firmy. Zajmujemy się pracami pokrewnymi z przeprowadzkami, takimi jak:

eksmisje komornicze

– opróżnienie magazynów

utylizacja starych rzeczy

Jeśli interesują Cię przeprowadzki mieszkań lub domów we Wrocławiu, lub któraś z innych usług, nie musisz zajmować się wszystkim na własną rękę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wystarczy zadzwonić! Wycena i fachowa porada jest bezpłatna, a satysfakcja po zakończeniu prac gwarantowana.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!