Transport mebli Wrocław

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy profesjonalny i bezpieczny transport mebli: nowych, starych, antycznych i wszelkiego rodzaju antyków. Podejmowane przez nas prace transportowe prowadzone są z należytą starannością i ostrożnością, głównie na terenie Wrocławia. Mamy pełną świadomość, iż meble antyczne i te pospolite mają niekiedy wartość sentymentalną  i często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Gwarantujemy, że odpowiednie zabezpieczenie oraz dbałość przekłada się na najwyższej jakości transport mebli, czego efektem jest dostarczenie przedmiotów w nienaruszonym stanie. Przewozimy dowolnego rodzaju meble, w tym również ładunki o niestandardowych kształtach i o różnych gabarytach (zobacz: Transport mebli ciężkich i specjalnych).

Nasze wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach poparte jest odpowiednią wiedzą. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonywania wielu nietypowych usług wymagających dokładności, takich jak między innymi transport mebli czy antyków.

Nie każdy mebel, który jest stary, zaliczamy do antyków. Określenie antyk swoją etymologię wzięło od zabytkowego przedmiotu sztuki dawnej (starożytnej), mającego wartość historyczną, estetyczną oraz mające cechy przedmiotu o szczególnej wartości materialnej. Najczęściej antykami określane są meble, ale również mogą być to przedmioty z innej kategorii, np. lampy, zegary, obrazy oraz inne przedmioty użytkowe.

Transport antyków Wrocław

Polski i wrocławski rynek antyków jest w fazie kształtowania i nie jest tak rozpowszechniony jak na Zachodzie. Odpowiednio zabezpieczony mebel lub inny przedmiot, np. obraz, to udany transport, którym możemy się pochwalić. Nasza wieloletnia praktyka i etyka pracy pozwoliła nam nabyć duże doświadczenie w tej dziedzinie. Naszymi zaletami są atrakcyjne ceny i szybko wykonane zlecenia. Organizujemy transport mebli na terenie Wrocławia. Przewozimy również pianina i inne instrumenty muzyczne.

Transport antyków (Wrocław oraz w okolicznych miejscowościach) to prawdziwe wyzwanie pod względem logistycznym, wymagające odpowiedniego pojazdu, a także doświadczenia i umiejętności w zakresie bezpiecznego i skutecznego przewozu. To często przedmioty unikatowe, bardzo cenne i nierzadko wyróżniające się kruchością. Ich przewiezienie zwykłym samochodem albo firmą kurierską może skończyć się katastrofą. Dlatego warto to zadanie powierzyć profesjonalistom specjalizującym się w tej dziedzinie. Nasza firma świadczy wspomniane usługi od wielu lat. Zapewniamy bezpieczny załadunek, przewóz oraz rozładunek cennych mebli, sprzętów oraz innego rodzaju antyków. Decydując się na współpracę z nami, masz gwarancję, że wszystkie przedmioty dowieziemy na miejsce w takim stanie, w jakim je otrzymaliśmy. Wszystkie transporty realizujemy z wysoką ostrożnością i precyzją.

Oferujemy najwyższą jakość usług transportowych i konkurencyjne ceny. Firma “Orson przeprowadzki” to  gwarancja punktualności  i dyspozycyjności. Pracujemy 7 dni w tygodniu oraz oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy z firmą Orson Wrocław.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!